Otopark Sundurma Projelerimiz?

Ülkemizde son yıllarda doğal afetler sonucu ortaya çıkan  açık otopark sundurmaları artık her bireyin araçları için zaruri olarak tercih etmesi gereken bir sistemdir. Bu durumda siz değerli müşterilerimizi bu konuyla ilgili bilgilendirmek istedik.

Otopark Sundurması Nedir?

Açık otopark sundurması araçların yağmur, güneş ışınları gibi hava muhalefetinden kaynaklı gelebilecek zararlara karşı araçlarımızın korunmasına yönelik çelik sundurma çeşitlerindendir.

Otopark Sundurması Kullanım Alanları Nelerdir?

Açık otopark sundurması özellikle çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon binalar, çelik konstrüksiyon depo, çelik spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hayvan barınakları ve betonarme yapılar da, açık araç otopark sundurmalarının yetersiz kaldığı veya olmadığı durumlarda tercih edilmektedir.Birçok çelik yapı ve betonarme yapı alanlarında açık otopark sundurması projesinden imalat ve montajına kadar itinalı özverili şekilde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Neden Otopark Sundurması?

 Açık otopark sundurması dolu, kar yağışı ve güneş ışınlarına karşı gibi doğal afetler neticesinde araçlarımıza birçok maddi zararlar vermektedir. Araçlarımız sigortalı olmasına rağmen birçok sigorta şirketi bu hava koşullarını kapsam dışı göstermektedir. Böyle sorunlarda çelik otopark sundurmasına gereksinim duymaktayız.

 Otopark Sundurma Avantajları Nelerdir?

Otopark sundurması‘ nın bir adı da çelik otopark sundurmasıdır. Bu adından da anlaşılacağı üzere çelikten imal edildiği için sağlam ve dayanıklıdır.Otopark sundurmaları araçlarımız için bir şemsiye niteliği taşıyarak sorunsuz güven sağlamaktadır.
Açık otoparklar da hızlılık çok önemlidir. Çünkü çelik otopark sundurması yapılırken araçlara zarar gelmemesi için montaj sahasında herhangi bir aracın bulunmaması gerekmektedir. Bunun neticesinde araçların günümüz koşullarında başka bir alana tahsisi bir hayli zordur. Açık otopark sundurmasının çoğu parçası atölye ortamında imal edildiği için bu sorun hızlı şekilde giderilmektedir.
Otopark sundurması demirden imal edilmektedir. Bu yüzden demonte otopark sundurması olarak tasarlanarak gerektiğinde bina kentsel dönüşüme gitse bile otopark sundurması cıvata yerlerinden sökülerek başka bir alana taşınabilmektedir.
Otopark sundurmasının en önemli avantajlarından biriside geri dönüşümü yapılabilir olmasıdır. Polikarbon sundurma, trapez kaplama sundurmaları, panel sandviç otopark sundurmaları, şeffaf otopark sundurması gibi kaplama malzemelerinden kullanılması halinde %90 a yakın geri dönüşüm sağlanmaktadır.
Önder metal sundurmaların sağladığı avantajlara uygun yapılan işimizin arkasında olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Otopark Sundurması Fiyatları Nasıl Hesaplanır ve Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Açık otopark sundurma fiyatları yapılacak işin cinsine, müşterinin istediği özelliklere, ölçülerine, ulaşım şartlarına göre değişiklik göstermektedir.
Açık otopark sundurması fiyatının belirlenmesi için otopark sahasında ölçülendirme yapılmalıdır.
Otopark sundurma fiyatları için işverenle karşılıklı görüşülerek yapılacak işin takribi bütçesi belirlenir. Otopark sundurma fiyatları için bu şart çok önemlidir.
Açık otopark sundurması işinin tarafımıza verilmesi koşuluyla işverenin istediği özellikleri taşıyan açık otopark sundurma çizimi yapılmalıdır.
İstenilen çelik otopark sundurma proje sunumları ve düzenlemeler yapıldıktan sonra otopark sundurmasının projelendirme kısmı bitmiş olur.
Açık otopark sundurması fiyatı projede belirtilen ölçüler ve malzeme cinsine göre otopark sundurması kg fiyatı veya otopark sundurması M2 fiyatı olarak tekliflendirilir.
Açık otopark sundurması fiyatların da ödeme şekli kullanılacak malzeme cinsleri, malzemelerin maliyetleri, sarf gider maliyetleri, işçilik giderleri gibi tüm kalem maliyetleri teklif içerinde yer almalıdır. Açık otopark sundurması fiyatı için bu şart da çok önemlidir. Çünkü diğer firmalardan alınan tüm teklifler bu malzeme cinslerine ve işçilik maliyetlerine göre alınırsa işveren için açık otopark sundurması fiyatı daha uygun ve hesaplı hale gelir.
Yukarıda belirtilen durumlar dışında açık otopark sundurması fiyatı kadar iş teslim süreleri ve ödeme şekilleri de işveren için önemli detaylardandır.

Otopark Sundurması Projesinin Önemi Nedir?

Müşteriler için açık otopark sundurma fiyatları ne kadar önemliyse çelik otopark projesi de bir o kadar önemlidir. Çünkü yapılacak çelik otopark işin de müşterinin isteği doğrultusunda tasarlanarak proje haline geldiğinde işin sonuç kısmını aslında başta görmek demektir.
Bina ve site tarzı yerlerde her bireyin ayrı ayrı bir düşüncesi olduğu için çelik otopark proje tasarımı sonradan çıkabilecek anlaşmazlıkların çözümü niteliğindedir.
Önder Metal bu konuda, çelik sektörün de çoğu firmanın yapamadığı açık otopark sundurma projesi ve tasarımlarını siz değerli müşterilerine, işlerinizi firmamıza vermek koşuluyla ücretsiz projelendirme ve keşif yaparak bir ilke imza atmıştır.

Otopark Sundurma Firmaları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İşverenler için çelik sundurma firmaları seçerken firmanın o işi yapabilecek tecrübeye sahip olması önemli bir şart olmalıdır. İşverenler çelik sundurma firmalarının bu tecrübelerini referanslarından veya firma çevresinde bulunan başka firma yetkililerinden öğrenmelidir.
Otopark sundurma firmaları seçerken bir önemli detay ise çelik sundurma imalatı yapabilecek alana sahip olmalıdır.
Açık otopark sundurması yapan firmaların o işi yapacak personellerinin iş güvenlik eğitimleri ve işi yapabilecek yeterlilik belgeleri olmalıdır. Çünkü personellerin eğitimlerin olmaması sundurma işinizde yaşanan en ufak bir iş kazası işveren veya şantiye sahibine kanunen yükümlülük de getirmektedir.
Açık otopark sundurması işini firmalara verdiğinizde kullanılan malzeme kalitesinin teklif de belirtilen malzemelerle eş değerde olmalıdır. Çünkü maalesef her sektörde olduğu gibi bazı firmalar teklif dışına çıkarak daha ince ve kalitesiz malzeme kullanabilmektedir. Bu yüzden açık otopark sundurma firması seçerken bu konuda çok dikkatli olunmalıdır.
Otopark sundurma firması yapılan işle ilgili her zaman garanti vermelidir. Garanti vermeyen firmalarla çalışma yapılmamalıdır. İşverenler bu tarz çelik otopark sundurması yapan firmalara karşı dikkatli olmalıdır.
Önder Metal ‘e yaptırdığınız tüm sundurma işleriniz de 2 ila – 10 yıl süreyle garanti vermektedir.

Sundurma İşiniz İçin Neden Önder Metal (TM Önder Çelik)?

Yukarıda belirttiğimiz gibi otopark sundurması alanında dikkat edilmesi gereken birçok kriter mevcuttur.

Önder Metal (TM Önder Çelik);

 • Çelik sundurma
 • Polikarbonat sundurma (polikarbon sundurma)
 • Konstrüksiyon sundurma
 • Açık Otopark Sundurmaları
 • Trapez sundurma
 • Çatı sundurma
 • Panel çatı sundurmaları
 • Şeffaf otopark sundurması
 • Otopark gölgelik sistemleri
 • Otopark sundurma sistemleri
 • Otopark çatı sistemleri
 • Dükkan önü sundurma
 • Sundurma garajlar
 • Açık otopark sistemleri

gibi alanlarda ücretsiz keşif, ücretsiz çözüm ortağı, ücretsiz projelendirme desteği siz müşterilerimize sunmaktayız.
Açık otopark sundurması işlerimizi proje ve tekliflerimiz de belirttiğimiz kaliteli çelik konstrüksiyon ve kaplama malzemesinden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.
Tüm çelik sundurma işleriniz de 2 – 10 yıl arası garanti vermekteyiz.
Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (16 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,94. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...